+38 (096) 598 44 70
+38 (067) 382 30 99
monolitrvua@gmail.com
м.Рівне, вул.Володимира Стельмаха, 60
Україна
Замовити дзвінок
  • Головна
  • Послуги
    • Монолітно-каркасне будівництво
      • Монолітні перекриття
      • Монолітні бетонні сходи
      • Фундаменти
    • Будівництво котеджів «під ключ»
    • Влаштування інженерних мереж
      • Монтаж систем електропостачання
      • Монтаж систем водопостачання
      • Монтаж каналізації
      • Монтаж систем газопостачання
      • Монтаж систем опалення
      • Монтаж вентиляції та кондиціонування
    • Влаштування бетонних шліфованих підлог, стяжок
      • Бетонні промислові підлоги
      • Стяжка підлоги
      • Шліфовані бетонні підлоги
      • Полімерні наливні підлоги
    • Будівництво промислових споруд та громадських будівель із ЛСТК
  • Портфоліо
  • Новини
  • Про компанію
  • Контакти
Рус.
Укр.
+38 (096) 598 44 70

Тепла підлога – 7 основних питань

25.09.2018Без рубрикиКоментарів немаєМарина

Підлоги з підігрівом: 7 найбільш важливих питань

Підлоги з підігрівом забезпечують користувачам кращу якість опалення і більш низьке споживання енергії, ніж традиційні радіатори. Варто розмістити під підлогою труби з гарячою водою або електричні нагрівальні кабелі.

Ті, хто будує свої власні будинки, частіше вирішують використовувати підігрів підлоги. Стимулом є комфорт, відсутність видимих ​​нагрівальних елементів, вигідний з точки зору фізіології людського тіла, вертикальний розподіл температури в кімнатах і підкреслені багатьма менші витрати на опалення, ніж використання звичайних радіаторів.

Домовласники часто вибирають підігрів підлоги гарячою водою від котла. Він складніше в процесі побудови, а установка дорожча, але вартість експлуатації значно менше, ніж підігрів підлоги електрикою. Якщо котел забезпечений дешевим паливом (вугілля, дерево, природний газ) або через тепловий насос, різниця дуже чиста – опалення з електрикою буде як мінімум в два рази дорожче. З цієї причини нагрівальні кабелі для підлоги зазвичай доповнюють один одного опалювальною системою.

  1. З чого почати – дизайн установки і хороша ізоляція підлоги

Як планувати опалення підлоги?

Рекомендується проектувати теплу підлогу, перш ніж приступати до будівництва будинку. Так не буде ніяких проблем з висотою поверху і необхідністю вирівнювати його в приміщеннях з підігрівом підлоги і без нього. Вже на стадії проектування необхідно враховувати, що в шарі підкладки будуть труби. Його необхідно акуратно вирівняти так, щоб на ньому були укладені термоізоляційні плити на всій поверхні. Якщо про це не подбати, може відбутися поломка труб і затоплення підлоги водою. Електричні кабелі більш гнучкі, і ці проблеми виникають рідше.

Тепла підлога – як не втрачати тепло?

Тепла підлога повинна бути захищеною від втрат тепла, так що теплоізоляційні плити з жорстких полістирольних дощок або мінеральної вати, укріплені смолами, розміщуються на вирівняному грунті. Для поліпшення роботи часто використовуються спеціальні ізоляційні плити, приклеєні до фольги – розмотуються з рулону. На такий фользі друкується сітка, яка полегшує точне позиціонування і фіксацію труб.

  1. Підігрів підлоги водою або електричне опалення підлоги?

Вибираючи між водним підлоговим опаленням та електричним підлоговим опаленням, ми повинні знати, що електрика досить дорога, тому доведеться більше платити за електричне опалення. З іншого боку, вартість придбання нагрівальних кабелів або нагрівальних матів буде нижче, ніж елементи, необхідні для роботи системи водопостачання.

Ви також можете уникнути проблем з експлуатацією, які виникають, коли система підігріву підлоги виконана неправильно. Електричне опалення набагато простіше, тому помилки реалізації трапляються рідше.

Якщо ми зробимо висновок, що підігрів підлоги водою можна використовувати тільки на кухні та у ванній кімнаті, а в інших кімнатах будуть обігрівачі, то використання електричної системи підігріву підлоги, незалежно від установки, буде розумним рішенням.

тепла підлога рівне ціна

  1. Підігрів підлоги – зручний і економічний

В опалювальних приміщеннях передача тепла між нагрівальним пристроєм і навколишнім середовищем відбувається головним чином двома способами: випромінюванням і конвекцією. Теплове випромінювання полягає в передачі енергії електромагнітного випромінювання, джерелом якого є будь-яке тіло з температурою вище абсолютного нуля. Конвекція – це підвищення тепла і, отже, обмін тепла, що виникає в результаті руху тіла (в даному випадку повітря в кімнаті). На відміну від звичайних радіаторів, підлога, нагріта водопровідними трубами або проводами опору, видає тепло головним чином випромінюванням. Це позитивно впливає на відчуття теплового комфорту для людей, які перебувають в будинках, нагрітих таким чином.

Через низьку температуру нагрівальної поверхні підлогового опалення в порівнянні з радіаторами виключається циркуляція повітря в приміщенні (це умова для роботи конвекційного нагріву). Оскільки пил не «присмажується» на поверхні радіатора (це відбувається при температурі вище 55 ° C), вона не викликає роздратування.

  1. У яких кімнатах варто встановити підігрів підлоги?

Одна з його особливостей – велика теплова інерція – температура такого підлогового обігрівача змінюється повільно. Час з моменту початку нагріву до моменту, коли відчувається ефект, вимірюється в годинах. У свою чергу, після відключення джерела тепла, підлога буде залишатися теплою протягом тривалого часу.

Це ускладнює регулювання температури в приміщенні і робить підігрів підлоги не дуже хорошим рішенням в приміщеннях, які періодично використовуються, в яких можна було б відключити опалення для збереження електроенергії. Крім того, якщо більша частина статі покрита меблями, використання теплої підлоги не рекомендується. Тільки меблі на опорах висотою більше 10 см надає невеликий вплив на кількість тепла, переданого в приміщення.

  1. Підігрів підлоги – як влаштувати труби?

    підлога з підігрівом ціна

Підлоги з підігрівом води зазвичай виготовляються зі зшитого поліетилену (ПЕ-Х), поліпропілену (ПП) або полибутена (ПБ) або багатошарового (пластика і алюмінію) або міді з пластмасовою оболонкою. Вони повинні бути добре закріплені на землі, щоб не витікали при укладанні стяжки. Також має бути забезпечено, щоб одиночний ланцюг не перевищував 150 м, в іншому випадку втрати тиску в трубі будуть занадто великими, і циркуляційний насос не буде їх обробляти.

Температура води, що є теплоносієм, зменшується з відстанню від котла, в той час як вся підлога повинна прогрітися рівномірно. Найпопулярнішим є розташування у вигляді звивистої або петлевої котушки. Обмотка котушки не забезпечує рівномірного розподілу температури підлоги. Тому вона повинна бути влаштована таким чином, щоб її початок розташовувалося уздовж стіни з найбільшою втратою тепла. Щоб отримати більш рівномірний розподіл температури підлоги, петлеву котушку укладають з двошарової труби. Вона забезпечує найкращі умови нагріву, але вимагає більше труб і більше роботи.

Відстань між котушками має становити 10-30 см. Це запобігає створенню більш теплих і холодних місць на поверхні підлоги. Поза зовнішніх стін, в так званій береговій зоні, відстань між котушками може бути ущільнена для досягнення більш високої температури поверхні в цих областях. Доцільно використовувати окремі контури опалення для периферійної зони і для іншої частини приміщення. Відстань труб від зовнішніх стін має щонайменше, дорівнювати відстані між трубками котушки і при відсутності бічної теплоізоляції не менше 0,5 м.

  1. Електричне підлогове опалення – як організувати нагрівальні кабелі і мати?

    електропідігрів підлоги ціна

Коли ми вирішуємо про електричне нагрівання підлоги, замість труб з водою слід укласти гріючі кабелі. Робота починається з установки стінового блоку. Кабель запускається через захисну трубку (песцель), а потім уздовж підлоги паралельно самій довгій стіні кімнати. Через кожні 50 см він повинен бути прикріплений до землі за допомогою затискачів або кріпильних стрічок. Відстань між кабелями залежить перш за все від типу підлоги і передбачуваної теплової потужності – воно приймається відповідно до інструкцій виробника. Кабель має певну довжину і потужність – він повинен бути адаптований до розміру, що обігрівається.

Нагрівальні кабелі, які заповнюються стяжкою, не можуть бути покладені безпосередньо на ізолюючий шар. Через низьку теплопровідність тепло не видаляється з кабелю досить швидко, в результаті чого температура значно зросте і може бути пошкоджена ізоляція. Тому кабелі встановлюються на стрічку або монтажну сітку, щоб вони не прилипали до землі. Однак в системах підлогового опалення, покладених в дерев’яні підлоги на балкових перекриттях, нагрівальні кабелі укладаються безпосередньо на теплоізоляцію і не покриваються шаром розчину. Між нагрівальними елементами і дерев’яною підлогою має бути порожній простір 3-5 см.

  1. Як перевірити герметичність установки і правильну роботу підлогового опалення?

Після прокладки всіх нагрівальних петель система підігріву підлоги піддається випробуванню під тиском, щоб забезпечити її герметичність. Нагрівальні кабелі також повинні бути перевірені шляхом вимірювання опору ізоляції – чи не пошкоджені вони в процесі побудови.

Коли все буде в порядку, ви можете почати робити шар підлоги, на якому будуть занурені труби або кабелі. Як правило, для цієї мети використовують цементну або ангідридну стяжку, приготовану з готових з’єднань. Основа підлоги, укладена на теплоізоляційний шар (плаваючий) без армування, повинна мати товщину не менше 7 см. Якщо він повинен бути тонший, ви повинні використовувати армування металевою сіткою в середині товщини. Під час бетонування труби опалювальної установки повинні залишатися під тиском 0,3 МПа.

Попередній запис Помилки електрика, або як робити не варто Наступний запис Бетонна стяжка підлоги – ключові моменти

Залишити відповідь Скасувати відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Недавні записи

  • Які бувають види перекриттів у будинку з газобетону та як вибрати?
  • Особливості перекриттів будинків із газобетону
  • Покрокова інструкція влаштування монолітного перекриття
  • Монолітне перекриття для дому. Чи можна зробити своїми руками?
  • Як зробити ремонт фундаменту

Категорії

  • Без рубрики (74)

    Залиште заявку нашому менеджеру.
    Найближчим часом ми зв'яжемося з Вами

    [tel]Ваше им`я

    Ваш телефон

    Коментар до замовлення

      Оставьте заявку нашему менеджеру.
      В ближайшее время мы свяжемся с Вами

      Ваше имя

      Ваш телефон

      Комментарий к заказу

      Відгуки в Google

      • Avatar Руслан К
        Надійна будівельна компанія. Ідуть назустріч замовникам та надають професійні поради. Роботою задоволений. Рекомендую.
        ★★★★★
      • Avatar О
        Швидко та якісно зробили двоє сходів, ніяких проблем не було. Всім рекомендую, в майбутньому планую звертатись.
        ★★★★★
      • Avatar Андрій Б
        Професійно, якісно, швидко... Це так, якщо коротко, можна описати діяльність фірми. Мені дуже приємно було спілкуватись та співпрацювати з ними. Удачі!!!
        ★★★★★

      Дивитись ще...

      «Компанія управління будівництвом «Моноліт»

      Компанія, яка виконує комплекс будівельно-монтажних робіт із впровадженням сучасних методів і технологій ведення будівництва.

      Facebook
      YouTube

      Мапа сайту

      Контакти

      monolitrvua@gmail.com
      +38 (096) 598 44 70, +38 (067) 382 30 99
      33018, Україна, м. Рівне, вул. Володимира Стельмаха, 60

      © 2021 «Компанія управління будівництвом «Моноліт»

      Розробка та просування сайту – Агентство [inClick]