Компанія КУБ Моноліт є однією з провідних в області промислових бетонних підлог. З метою безпеки персоналу на виробництвах, пов’язаних з постійним протоком рідин, постійним прибиранням підлоги апаратами високого тиску, на об’єктах культури і відпочинку, де постійно відбувається велике скупчення людей, а так само там, де існують великі ухили наливних підлог, наприклад в’їзні пандуси гаражів, застосовують даний тип покриттів.
Промислові наливні підлоги
Замість бетонної поверхні підлоги в приміщеннях різних підприємств все частіше сьогодні виконуються наливні промислові підлоги, технологія укладання яких є стандартною. Такі підлоги стійкі до пошкоджень різного характеру, а тому здатні прослужити нітрохи не менший період, ніж той, на який розрахована сама будівля. Основою наливної промислової підлоги виступає бетонна стяжка, на яку методом наливу наносять полімерний склад, рівномірно розтікається і утворює гладку поверхню. Такі підлоги часто укладають в промислових будівлях, на виробництвах.
Промислові полімерні підлоги можуть бути різних видів: епоксидні, поліуретанові, метілметокрілатні, полімерцементні, топпінг, промислові бетонні підлоги і т.д. Всі ці підлоги об’єднує спосіб укладання, а також надійність і зносостійкість. Всі покриття навіть в разі виникнення дефектів легко підлягають ремонту. Кожен з даних видів покриттів підходить під те чи інше призначення підлоги, під різні види приміщень, таких як: склади, виробничі приміщення, цехи, підприємства харчової промисловості, парковки, підприємства сільськогосподарського призначення і т.д.
Роботи з монтажу полімерної наливної підлоги виконуються в певній послідовності, а визначає, якими будуть промислові підлоги, технологія влаштування. Але в основному влаштування наливної підлоги включає в себе такі етапи:
- підготовку основи (очищення від пилу, закладення тріщин і нерівностей);
- грунтування підготовленої поверхні;
- здійснення нанесення наливної складу (найчастіше виконується в кілька шарів);
- очікування, коли нанесена суміш висохне;
- нанесення фінішного шару;
- прорізання температурно-усадочних швів.
Вид промислової підлоги залежить від вимог, які пред’являються до підлоги поверхні. З урахуванням цього вибираються полімерні матеріали епоксидні, поліуретанові, метілметакрілатні, які дозволяють створювати високоміцні і довго експлуатовані підлоги. І з урахуванням всіх цих факторів розраховується вартість промислової підлоги за м2.
Технологія влаштування наливних підлог
КУБ Моноліт надає високоякісні послуги з улаштування сучасних промислових підлог. Даний тип покриттів є передовим і відмінно підходить для умов, де підлогу відчуває високі навантаження, постійно взаємодіє з хімічними речовинами або сторонніми фізичними факторами. Зазвичай бетонне покриття не може забезпечити настільки міцну структуру і довговічність, яку надає компанія КУБ Моноліт.
Таке покриття складається з декількох шарів, які лягають один на одного по черзі. В якості основи застосовується звичайна бетонна стяжка. Вона забезпечує всій конструкції твердість, сама по собі є стійкою до різких перепадами навантаження і точковим впливів високого тиску. Саме тому поверх бетонної стяжки наносяться шари і композитних синтетичних смол, на зразок епоксидної смоли, поліуретану або різних полімерів. Після застигання ці речовини стають твердими, але в той же час пружними. Сильні фізичні точкові навантаження не страшні для даного типу покриття.
Залежно від умов експлуатації промислових видів покриття існують полімерні підлоги різних видів (в залежності від речовин, які входять до їх складу) – на основі поліуретану, епоксидних смол, полімерних цементів та деяких інших речовин. Покриття які застосовують на заводах по будівництву важкої техніки або локомотивних депо повинні бути набагато міцніше, ніж наприклад, покриття на підприємстві з виробництва харчових продуктів.
Роботи із заливки підлоги виконують в певній послідовності, а технологія укладання трохи відрізняється для різних видів покриття. З початку заснування зачищають, обробляють і готують до нанесення основного шару. Потім, коли основа закладена необхідно почекати, поки підлога схопиться і прийме свої властивості. Потім наноситься останній шар, після застигання якого можна виконувати інші роботи обладнання приміщення – установка обладнання, укладання магістралей, вирізання отворів під певний потреби і т. Д. Крім того, можна застосовувати різні типи декоративних матеріалів, щоб підлога була не тільки довговічною і надійною, але і красивою.