Види епоксидної підлоги. Технологія влаштування
Епоксидна підлога може мати зовсім різний вигляд, залежно від потреб замовника.
За своєю структурою смола немає кольору, вона прозора. Однак, в ході робіт можна легко досягти будь-якого потрібного вам відтінку шляхом додавання барвників. Також за бажання можна нанести 3d малюнок або візерунок. Додатковий бонус – можливість вибору текстури фінішного покриття. На завершальному етапі можна відполірувати підлогу, надавши їм глянсовий, дзеркальний блиск або зробити їх матовими.
За типом покриття епоксидна підлога може бути:
- бетонне просочення – покриття необхідне захисту бетонної поверхні від вологи, механічного впливу. Склад запобігає руйнуванням, усуває пил;
- тонкошарова конструкція – система наноситься на кшталт фарбувальних матеріалів. Утворює шар захисту. Використовується для ділянок, які не піддаються надмірному фізичному впливу, знаходяться у зонах оптимальної вологості, температурного режиму;
- наливні підлоги – склад має текстуру, що самовирівнюється. Підходить для бетонних основ із високими навантаженнями;
- кварцові підлоги – за своїми якісними характеристиками перевищують класичні полімерні підлоги. Як нижній шар використовується кварцовий пісок. Актуальні для приміщень із максимальним рівнем навантаження.
Кожен із видів покриття має свої особливості. Однак, поєднує їх усі незмінно висока якість та привабливий зовнішній вигляд. Виходячи з призначення будівлі, його особливостей підбирається влаштування підлог. Так для паркінгу ідеально підійдуть кварцові підлоги, для будинку можна вибрати тонкошарову конструкцію або наливну підлогу.
Технологія роботи з епоксидною підлогою
Заливка підлог епоксидним матеріалом відбувається за особливою технологією, яка включає підготовку, грунтовку основи, заливку епоксидного матеріалу. При необхідності може встановлюватись стяжка. Дотримання кожного етапу є обов’язковим. Залежно від складності та типу покриття, майстер самостійно вибирає використовувану методику. Усі нюанси роботи обов’язково обумовлюються перед початком співробітництва.
Етапи роботи з наливними підлогами:
- підготовка основи – видалення пилу, сміття, всього, що може завадити заливанню. На пористі структури наноситься просочення, всі тріщини, щілини ліквідуються;
- створення стяжки. Після її висихання наноситься ґрунтовка в два шари;
- Змішування полімерної суміші. Для того, щоб підлога була якісною, важливо дотримуватись температурного режиму при замішуванні, пропорції та інші нюанси.
- заливання підлог;
- встановлення деформаційних швів.
Після заливання епоксидні підлоги можна експлуатувати вже за кілька годин. Матеріал дуже швидко сохне, що є величезним плюсом. Замовляючи наливне покриття в нашій компанії, ви можете бути впевнені, що ваша підлога назавжди залишиться ідеально гладкою, рівною, блискучою. Ми самостійно доставимо на об’єкт усі матеріали та зробимо роботи точно у строк, зазначений у договорі.