Влаштування бетонних шліфованих підлог, стяжок

Головна » Послуги » Влаштування бетонних шліфованих підлог, стяжок

ОСНОВНІ НАПРЯМКИ

Бетонні промислові підлоги

Докладніше

Стяжка підлоги

Докладніше

Шліфовані бетонні підлоги

Докладніше

Полімерні наливні підлоги

Докладніше

Промислові підлоги

Підлоги, які здатні витримувати високі навантаження різного характеру прийнято називати промисловими підлогами.  Такі покриття призначенні для використання у супермаркетах, складах, промислових цехах та холодильниках, ангарах,  аеропортах, паркінгах, торгових центрах.

Основні переваги промислових підлог:

  • висока міцність та довговічність експлуатації;
  • універсальність застосування та ремонтопридатність;
  • стійкість покриттів до впливу хімікатів, вологи, автомобільних сумішей;
  • здатність витримувати низькі й високі температури, та її перепади;
  • поверхню промислових підлог легко очищати від забруднень;
  • можливість декоративного, колірного та фактурного оформлення поверхні підлоги.

Основою промислових підлог у більшості випадків слугує шар армованого бетону,  який сприймає механічне навантаження. Подальший тип покриття вибирають виходячи із функціональних потреб кожного окремого приміщення. У якості армування застосовують фібру (полімерну чи сталеву),  або арматурні сітки. Кількість фібри, діаметр арматурних прутків, тип з’єднання визначається проектом.

Наша компанія здатна виконати повний цикл робіт по влаштуванню промислових підлог:

  • розробка проектних рішень;
  • постачання матеріалів на об’єкт будівництва;
  • безпосереднє виконання робіт по влаштуванню підлог із використанням професійного обладнання.

Бетонні підлоги і стяжки

Цементні стяжки зазвичай наносяться у вигляді накладення остаточного розгладжувального шару на промислові бетонні підлоги. Склад цементної суміші поєднує в собі воду, промислові сухі суміші на основі цементу і різні добавки відповідно до конкретних вимог (товщина шару, колір і т. д.).

Бетонні стяжки, що застосовуються в якості кінцевого шару, забезпечують поверхню глянцевим покриттям. На фініші зазвичай не вистачає однорідності за кольором, що вважається недоліком в синтетичному покритті для підлоги, але в цементних стяжках цей ефект надає характерного вигляду. Ці підлоги можуть використовуватися не тільки в промисловому середовищі, а й у комерційних і житлових будівлях, таких як магазини, кафе, офіси, галереї і т. д.

В історичних реконструкціях будівель цей тип технології може доповнювати інші матеріали, такі як камінь, грубу штукатурку і дерево. Перевагою цементних стяжок є паропроникність, що виключає необхідність вологоізоляції.

Дотримання технологічних процедур має вирішальне значення для правильної роботи стяжки. Істотними є:

  • ретельна підготовка поверхні шляхом дрібоструминної обробки, щоб очистити вільні частини від верхнього шару або подрібнити, щоб видалити весь шар, пошкоджений карбонізацією або зносом, до досягнення здорового структурного заповнювача (груба поверхню краще гладкої).
  • ретельне грунтування основи, заповнення тріщин і отворів, установка анкерів, заміна цілих скомпрометованих секцій матеріалу, правильне очищення і знежирення.
  • ретельна ізоляція існуючих швів в підлозі та маркування їх положень для подальшого повторного включення. (Розширювальні шви повинні бути відновлені через 48 годин після нанесення цементної стяжки і зберегти положення, відповідне розташуванню швів в нижньому шарі.) Будь-які об’єкти, вбудовані в матеріал – стовпи, стійки і т. Д. – витягуються з розділової прокладки.
  • нанесення покриття грунтовки, виконане в двох шарах з різним рівнем розведення у відповідності зі специфікаціями грунтовки. Праймер служить промотором адгезії.
  • змішування і укладання цементної стяжки, при цьому ретельно підтримуючи співвідношення води в суміші. (Пофарбовані стяжки чутливі до змін кольору з різними співвідношеннями води в суміші). Суміш розподіляють за допомогою гладкого або дрібно зазубреного шпателя (який завжди слід використовувати під кутом до поверхні, щоб покриття було гладким). Стенд повинен бути вентильованим шипованим валиком, який використовується паралельно лінії укладання спочатку, а потім перпендикулярно цьому напрямку.

Відео з об’єкту будівництва

Залишилися питання? Ви можете написати нам і наш спеціаліст зв’яжеться з вами найближчим часом.

Залиште заявку нашому менеджеру. Найближчим часом ми зв’яжемося з Вами

Fill out this field
Fill out this field
Fill out this field